ZMĚNA ČASU A MÍSTA: Valašský letňák - LÍTÁ V TOM

Promítání Valašského letňáku ve středu 3.7. se z důvodu nepříznivého počasí přesouvá do Klubu Zubří. Film LÍTÁ V TOM uvádíme jit od 20 hodin večer.

Z důvodu podmáčeného povrchu hřiště a chladného počasí je první promítání Valašského letňáku přesunuto do prostor Klubu Zubří.

Začínáme promítat již ve 20 hodin, od 19:30 hodin bude otevřen i bufet ve vestibulu. Vstupné zůstává dobrovolné!

LÍTÁ V TOM

STŘEDA 3.7. JIŽ OD 20 HODIN V KLUBU ZUBŘÍ

Komedie / Romantický
Česko / Slovensko, 2023, 100 min


Režie: Tomáš Dianiška
Scénář: Tomáš Dianiška, Dénes Orosz (původní scénář) (více)
Hrají: Kristína Svarinská, Kryštof Hádek, Taťjana Medvecká, Anna Polívková, Filip Rajmont, Sandra Nováková, Jakub Albrecht

Romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se zapletete do jedné nevinné lži. Hlavní hrdina chce naposledy potěšit svou nemocnou maminku, která touží po vnucích. Přesvědčí proto těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby sehrála jeho dívku a nastávající ženu. Maminka se ale zázračně uzdraví a strhne se lavina nedorozumění a karambolů a několik životů se převrátí vzhůru nohama. Do udržení lži jsou totiž postupně zataženi další členové rodiny, přátelé, kolegové z práce a vůbec každý.

Vstupné: dobrovolnéNacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku