Handball Club Zubří

Domovský web: http://www.hczubri.cz

Klub patří k stálým účastníkům (jedním z nejkvalitnějších) nejvyšší soutěže v házené hrané v rámci ČR. Házená v Zubří to je tradice a systematická práce s mladými odchovanci.

Družstvo prošlo v posledním období generační obměnou a mladí hráči svou pílí a elánem spolu s kvalitním trenérským vedením chtějí navázat na největší úspěchy házené v Zubří, mezi které patří zisk dvou titulů mistra České republiky v letech 1996 a 1997. V těchto letech zažil klub i účast v nejprestižnější klubové soutěži v házené v Evropě, a sice Ligu mistrů. Tehdy se fanoušci i partneři klubu mohli přesvědčit o kvalitách místních házenkářů, kdy se v Zubří objevily ty neprestižnější kluby z Evropy.

Divácké zázemí v Zubří patří k těm nejkvalitnějším u nás i v Evropě a pravidelně zaplněná hala je dalším hráčem domácího družstva na hřišti. Pravidelné zpravodajství jak v místních tak i v celostátních denících se věnují podrobně jak dění při domácích utkáních tak dění i o utkáních na hřištích našich soupeřů. Několikrát v roce pořizuje Česká televize přenos z utkání u nás v hale a v pravidelném zpravodajství o dění ve sportu na stanicích ČT 1 (Branky Body Vteřiny), ČT 2 (Time out), ČT 4, TV Nova i TV Prima si komentátoři vždy najdou místo pro informaci o utkáních v naší hale včetně obrazového materiálu. Navíc rozhlasové stanice věnují našemu dění taktéž hodně prostoru ve svém zpravodajství.

I z těchto důvodů patří sportovní hala v Zubří k těm halám, která se pravidelně při domácích utkáních zaplňuje širokou diváckou veřejností, a fanoušci dokáží svým povzbuzováním vytvořit jedno z nejkvalitnějších prostředí u nás.

Družstvo mužů je každoročně doplňováno mladými odchovanci klubu a práce s mládeží patří dlouhodobě k těm systematicky nejlépe propracovaným v České republice.

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku