Poděkování za Čokoládovou trepku

30. 6. 2022

Za svou desetiletou historii se stala Čokoládová trepka velkou sportovní akcí, která daleko přesahuje hranice Zubří. Trepka by se nikdy nestala takovou akcí bez podpory – finanční, materiální, ale také personální. Generálním partnerem letošního ročníku se stala firma Okentěs, která podpořila Trepku finančně, stejně jako firmy ROBE lighting, s.r.o.Hends productNashe bistro a CS CABOT. Ceny pro děti věnovaly Pohádkové lázněSchrack Technik a MA ZubříSladká Fantazie - cukrářská výroba prostřednictvím paní Lenky Sladké upekla pro všechny děti muffiny. Oříškem byly letos tribuny, které jsme z hřiště Lesany převezli díky zapůjčení auta z firmy KSK-Systém, mobilní oplocení zapůjčil Radek Vaculín a o samotné stěhování se postarali silní borci z HC Zubří v rámci tréninku.

O občerstvení se postaral jako každý rok kolektiv kavárny Tip café, letos i s Tip dokem, a nově se o to, abyste neměli hlad a žízeň, staral i personál Starozuberské krčmy. Organizace Čokoládové trepky by se samozřejmě neobešla ani bez pracovníků městského úřadu, stejně tak bez pomoci mateřské školky Sídliště a Duha ze Starého Zubří, kterým letos zdatně sekundovali i zuberští modeláři. Každý rok poskytuje své zázemí a prostory Základní škola.

Zapomenout nemůžeme ani na členy lyžařského oddílu v čele s Peťou Volným, Terku a Domču, které celý den malovaly na obličej, moderátora, všechny fotografy a další spoustu dobrovolníků, kteří se snažili, aby proběhla Trepka v klidu, v rámci pravidel, a abyste se příští rok do areálu Polyfunkčního centra opět vrátili!!!
Díky moc!!!

IMG_2646.JPG

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku