Nabídka práce v kultuře

16. 11. 2023

Na přelomu března a května se bude v Zubří otevírat zrekonstruovaný kulturní dům. Měli byste zájem o práci nebo brigádu v oblasti kultury?

V souvislosti s plánovaným otevřením rekonstruovaného Klubu Zubří hledáme časově flexibilní zájemce o práci v kultuře. Práce může být vhodná také pro studenty, důchodce či invalidní důchodce.

Hledáme:

• správce, údržbáře
  • techniky - promítače, osvětlovače, zvukaře
  • uklízečky / uklízeče
  • pomocníky při organizaci kulturních akcí (uvaděčky, šatnářky, pokladní, „bedňáci“, „kulisáci“)

Práce může být sjednána na Dohodu o provedení práce, Dohodu o pracovní činnosti, eventuálně zkrácený pracovní úvazek dle dohody se zaměstnavatelem.

Své životopisy a nabídky posílejte nejpozději do 13.12.2023 na adresu Město Zubří, U Domoviny 234, 756 54 Zubří, případně e-mailem na adresu: podatelna@mesto-zubri.cz. Předmět zprávy nebo obálku označte textem: „práce v kultuře“.