Byl zahájen prodej vstupenek na koncert Ivana Hlase

14. 1. 2022

V triu Ivana Hlase doprovázejí kytarista Norbi Kovács a violoncellista Jaroslav Olin Nejezchleba. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje nejlépe vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezii textů. Hudebníci nejsou na naší scéně žádnými nováčky, jejich radost z přímo předané muziky je pověstná.

Společenský večer s Ivanem Hlasem v Klubu Zubří

Chcete si alespoň na chvíli oddechnout od každodenního stresu a vychutnat plnými doušky krásnou muziku? Velká část plesů a zábav plánovaných tradičně na toto období se ruší a my Vám nabízíme příjemnou alternativu. V pátek 11. února zavítají do zuberského Klubu skvělí muzikanti, kteří už si dlouho na nic nehrají. Nepotřebují absolutní ticho a bystré posluchače usazené v řadách. Naopak budou rádi, když se s vámi v klidu a pohodě budou moci podělit o radost, kterou jim muzika přináší. Vy můžete v sále sedět u stolů s lehkým občerstvením a přáteli, a nechat se hýčkat tóny kytar okořeněnými o neotřelý zvuk linoucí se z violončela J.O. Nejezchleby.

Ivana Hlase nemusíme dlouho představovat, především jeho hity provázející muzikál Šakalí léta máme všichni vryté až hluboko pod kůží. A když se řekne „Aranka“, každý ví, že umí HULA-HOP. V triu Ivana Hlase doprovázejí kytarista Norbi Kovács a violoncellista Jaroslav Olin Nejezchleba. Tato komorní sestava kolem písničkáře Ivana Hlase funguje už nějaký čas. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje nejlépe vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezii textů. Hudebníci nejsou na naší scéně žádnými nováčky, jejich radost z přímo předané muziky je pověstná. Kořeny ovlivňující hudbu tria jdou od hospodského blues, městských balad, rokenrolu, až po melodické názvuky různých etnik. Je to hudba v dobrém slova smyslu lidová.

Vstupenky v ceně 250 Kč je možné rezervovat i koupit v kanceláři Klubu Zubří, rezervovat si je můžete také on-line na stránkách města. Doufejme, že tímto koncertem začneme pomalu vracet kulturu do Zubří i zpátky do zuberského Klubu. 

Vstupenky zde: Online rezervace vstupenek | Město Zubří (mesto-zubri.cz)Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku