4 TENOŘI – PRODEJ VSTUPENEK

V pátek 22. září se v zuberské sportovní hale uskuteční galakoncert 4 TENOŘI – LÁSKA PRÝ. Vstupenky je možné zakoupit v on-line systému města Zubří na adrese: https://www.mesto-zubri.cz/nakup-listku-online

Vstupenky je možné online zakoupit prostřednictvím platební brány nebo v hotovosti na pokladně kanceláře Odboru kultury v bývalém zdravotním středisku (MUDr. Antonína Fabiána, 638). Vstupenky jsou na sezení a můžete si vybrat místo. Hlediště bude orientované na šířku, hlediště bude z části na palubovce a z části na hlavní tribuně. V rezervaci nejdříve vybíráte sektor, poté konkrétní místa. 

4 TENOŘI – LÁSKA PRÝ

 4 Tenoři je seskupení sólistů českého hudebního divadla. Kvarteto bylo založeno v roce 2017 producentem Janisem Sidovským. MARIAN VOJTKO (tenor), MICHAL BRAGAGNOLO (tenor), PAVEL VÍTEK (barytenor), JAN KŘÍŽ (tenor), UNIQUE QUARTET a doprovodní hudebníci.

Konání: Pátek 22. 9. 2023 od 19:00 hodin
Vstupné: 690 Kč
Místo konání: Sportovní hala Zubří, Hlavní 492, Zubří

Pořadatel: OKaS Města Zubří
Telefon: 571 659 447, 602 483 785 kultura@mesto-zubri.cz

Vstupenky online na tomto odkazuOnline rezervace vstupenek | Město Zubří (mesto-zubri.cz)


Kvarteto bylo založeno v roce 2017 producentem Janisem Sidovským. V roce 2020 u vydavatelství Supraphon nahráli debutové album, které získalo Zlatou a Platinovou desku. Druhé album Láska prý vyšlo v říjnu 2022 a během dvou měsíců získalo také Zlatou desku.

4 Tenoři na koncertech vystupují s Unique Quartet a doprovodnými hudebníky. Příležitostně spolupracují také s Českým národním symfonickým orchestrem a s Filharmonií Bohuslava Martinů.  Nazpívali duety s Lucií Bílou, Helenou Vondráčkovou nebo Monikou Absolonovou. 

Během své koncertní činnosti 4 Tenoři 2x vyprodali pražské Forum Karlín a desítky dalších sálů v České a Slovenské republice, včetně nádvoří Bratislavského hradu. 


SÓLISTÉ

 

Marian VOJTKO, tenor

Držitel ceny Thálie, představitel hlavních rolí v muzikálech Fantom opery, Ples upírů, Dracula, Bídníci, Monte Cristo, Jekyll & Hyde nebo Baron Prášil. Účinkoval také v představeních Muž se železnou maskou, Kleopatra, Tři mušketýři, Čarodějka, Aida, Tarzan, Polská krev nebo Krysař.

 

Michal BRAGAGNOLO, tenor

Sólista Národního divadla v Praze (La Traviata, Romeo a Julie, Z mrtvého domu, Billy Budd, Julietta, Chytračka a Měsíc, Láska ke třem pomerančům) a muzikálů Fantom opery, Ples upírů, Bídníci nebo Balada pro banditu. V Hudebním divadle Karlín hostuje v inscenaci Veselá vdova. V Plzni účinkuje v operetě Netopýr a v operách Dalibor a Candide. V Ústí nad Labem v Čardášové princezně a Manzell Nitouche, v Liberci v Donu Giovanni a Čardásová princezna a v jihočeskem divadle v opeře roku Mefisto.


Pavel VÍTEK, barytenor

Vytvořil premiérové role v muzikálech Bídníci, Pomáda, Dracula, Fantom opery, Mamma Mia!, Noc na Karlštejně, Rebelové, Miss Saigon, Cikáni jdou do nebe, Angelika, Tři mušketýři nebo Ples upírů, za který byl nominován na cenu Thálie. Jeho popové hity si zpívají 2 generace příznivců.

Jan KŘÍŽ, tenor

Dvojnásobný držitel ceny Thálie hostoval na německých scénách v hlavní roli muzikálu Plesu upírů.   V ČR účinkoval v inscenacích Krysař, Pomáda, Rocky, Horečka sobotní noci, Noc na Karlštejně, Děti ráje, Zpívání v dešti, Mefisto, Robin Hood, Atlantida, Divotvorný hrnec nebo Srdcový král.

V roce 2022 byl režisérem muzikálu Biograf láska s hity Hany Zagorové.

 

Informace k prodeji vstupenek:

4 TENOŘI – LÁSKA PRÝ, Pátek 22. září od 19.00 hodin
Robe Arena Zubří, Vstupné: 690 Kč

https://www.mesto-zubri.cz/nakup-listku-online

Hromadné objednávky: kultura@mesto-zubri.cz
Kontakt: 571 659 447, 602 483 785


Předprodej vstupenek, úřední hodiny - o prázdninách po předchozí telefonické domluvě (571 659 447)

Kancelář odboru kultury, MUDr. Antonína Fabiána 638:

Pondělí, Středa: 8:00 – 11:30, 12:30 - 16:30

Čtvrtek: 8:00 – 11:30, 12:30 - 14:00

Pátek: 8:00 - 11:00Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku