Valašský letňák - KDYBY RADŠI HOŘELO

Mikroregion Rožnovsko a Město Zubří vás zve k promítání Valašského letňáku. Ve středu 14.9. od 18.30 hodin uvedeme český film KDYBY RADŠI HOŘELO. Promítání proběhne výjimečně v Klubu Zubří a uvede jej Pepa Šturma, který ve filmu hraje v jedné z vedlejších rolí. Vstupné je dobrovolné.

Konání od:
Středa 14. 9. 2022 18:30
Konání do:
Středa 14. 9. 2022 20:00
Vstupné:
vstupné dobrovolné
Pořadatel:

OKaS Města Zubří
Telefon: 571659447
E-mail: kultura@mesto-zubri.cz
Webová stránka: http://www.mesto-zubri.cz/


Film Kdyby radši hořelo


Komedie / Drama, Česko, 2022, 87 min

Režie: Adam Koloman Rybanský

Scénář: Adam Koloman Rybanský, Lukáš Csicsely

Kamera: Matěj Piňos

Hrají: Michal Isteník, Miroslav Krobot, Anna Polívková, Vladimír Škultéty, Jiří Vymětal, Martin Šesták, Václav Hrzina, Marek Pospíchal, (více)


Obyvatelé vesnice se chystají na Velikonoce, chlapi před hospodou komentují zelené pivo a nebezpečí chemtrails, když oslavu na návsi naruší náraz dodávky do kašny. Řidiči se podařilo zmizet, lidem je ale jasné, že šlo o teroristický čin. Bezpečí celé vesnice teď závisí na hasičích, na jejich odhodlanosti a akci. Miroslav Krobot hraje náčelníka hasičů, pro něhož celá situace znamená nebývalou vzpruhu. Michal Isteník představuje jeho zástupce, jenž poprvé poznává, co to je mít přehnaný strach o rodinu. Má dobré srdce, jen moc věří tomu, co mu kdo řekne a co zjistí na internetu. (Bontonfilm)
Kontakty

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku