Ukliďme Česko - Ukliďme Zubří

I letos se Zubří přidává k úklidové akci Ukliďme Česko

Konání od:
Pátek 5. 4. 2024 8:00
Konání do:
Pátek 5. 4. 2024 20:00
Pořadatel:

OKaS Města Zubří
Telefon: 725900767
E-mail: josef.randus@mesto-zubri.cz

UKLIĎME ČESKO
Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek.
UKLIĎME ZUBŘÍ
Kdy? Pátek 5. dubna od 8.00 hodin
Kdo se může zapojit?
Rodiny a jednotlivci - také pod hlavičkou různých spolků a organizací.

Letos jsme se rozhodli pro trochu jiný formát oproti minulým rokům. „Hlavní“ úklid zajistí žáci druhého stupně základní školy Zubří a Vy se k nim můžete přidat.

Jak na to?

Během pátku shromažďujte sesbíraný odpad u kontejnerů na tříděný odpad na obvyklých místech v zavázaných pytlech, odpad bude průběžně odvážen celý pátek pracovníky veřejné správy. V případě nálezu většího a objemnějšího odpadu, který nelze dopravit ke kontejneru, volejte na číslo 724 169 558 – pan Alois Klimek.

 

Pytle i rukavice je nutné si vyzvednout dopředu, připraveny budou na Městském úřadě, ve Sportovní hale, knihovně a Klubu Zubří od úterý 2. dubna do pátku 5. dubna, vždy v úředních hodinách. V případě, že se chystáte uklízet ve větším počtu lidí (např. spolky, kluby, oddíly atd.) a budete potřebovat větší počet rukavic a pytlů, napište si o ně na email: Josef.randus@mesto.zubri.cz.


Všichni účastníci se úklidové akce účastní na svou vlastní odpovědnost. Před samotným úklidem doporučujeme všechny účastníky se seznámit s Bezpečnostními a organizačními na stránkách pořadatele uklidmecesko.cz.

 

Pro hlášení černých skládek a nepořádku můžete po celý rok využívat mobilní aplikaci Munipolis.

 

V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta na jiný termín!

 

Aktuální informace sledujte v FB události Ukliďme Česko – Ukliďme Zubří a na webu Města Zubří.Ukliďme Česko - Ukliďme Zubří 2024web.jpg

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku