GOOD WORK - koncert nejen pro jubilanty

Good Work je pop gospelová hudební skupina, jejíž členové pocházejí z Moravy a Slezska. Typickým znakem koncertů skupiny Good Work je multižánrové pojetí hudby a její propojení se současným popem.

Konání od:
Sobota 23. 9. 2023 14:00
Konání do:
Sobota 23. 9. 2023 15:30
Vstupné:
zdarma
Pořadatel:

Město Zubří - společenská komise
E-mail: necyporukova@mesto-zubri.cz
Webová stránka: http://www.mesto-zubri.cz/

goodwork.jpeg


V sobotu 23. 9. 2023 vystoupí v Zubří nejen pro naše jubilanty poprvé pop gospelová skupina GOOD WORK. Mnozí z vás již jejich vystoupení viděli v kostelech v okolních obcích před loňskými Vánocemi a nemohli jste si jejich energii a radost z muziky vynachválit. Město Zubří tento koncert věnuje jako letošní dárek svým jubilantům, pro které budou vyhrazená místa v přední části kostela. Na koncert však zveme širokou veřejnost. Začátek koncertu je už ve 14 hodin.


good work.jpeg

Skupina GOOD WORK vznikla na jaře roku 1996 v Odrách. Pod současným názvem vystupuje od  listopadu 2015. GOOD WORK boří mýty a zažité představy o škatulkování hudby. Repertoár skupiny je důkazem umění o propojování hudebních stylů. Přiznány jsou folklórní kořeny řady muzikantů, které se dokonale pojí se soudobým popovým projevem kapely jako celku. Koncerty v podání této skupiny jsou strhujícím zážitkem a doslova i pastvou pro oči. Do rytmu dokážou rozhýbat nejen mladé posluchače, ale i ty starší, kteří si rádi zavzpomínají na svá mladá léta.

Kontakty

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku