Den Diakonie k 30. výročí Diakonie Valašské Meziříčí

Konání od:
Neděle 11. 6. 2023 10:00
Konání do:
Neděle 11. 6. 2023 18:00
Pořadatel:

Diakonie Valašské Meziříčí
Telefon: 739244810
E-mail: venturova@diakonievm.cz
Webová stránka: http://www.diakonievm.cz/

Areál Diakonie Valašské Meziříčí

Diakonie Valašské Meziříčí pomáhá seniorům, lidem se zdravotním znevýhodněním, nemocným a umírajícím a je nápomocna jejich rodinám a ostatním pečujícím. V roce 2023 si připomíná 30. výročí své činnosti a připomíná si také 20 let od vzniku hospice CITADELA. Den Diakonie k oslavě výročí se uskuteční v neděli 11. 6. 2023.

Program dne začne v 10:00 hodin bohoslužbou se slavnostním pověřováním nových zaměstnanců v zahradě hospice CITADELA. Pokračovat pak bude v zahradě Diakonie (Dům sociálních služeb - Žerotínova 319/21) s odpolednem plné hudby a tance, který zajistí Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí ve spojení se slavnostním zahájením 12. ročníku svého tradičního Festivalu Alfréda Radoka. Během odpoledne vystoupí žáci mnoha souborů školy. K poslechu zahraje nejen smyčcový orchestr pod vedením Heleny Hrachové, dechový kvartet VyKuK a pěvecký sbor MIBIDIZO, jehož sbormistryní je Eva Ježíková, ale také studenti cimbálu paní Růženy Děcké. Na pódiu se objeví i malá předpremiéra divadelního představení Stařec a dítě literárně-dramatického oboru, které bude mít, v rámci programu festivalu, premiéru. Nabitý program doplní vystoupení tanečního oboru Denisa Varga Vašíčkové a Ireny Stolařové. O závěr se postará písničkář Pavel Helan, patron Diakonie Valašské Meziříčí. Celým odpolednem provede moderátor Jaroslav Kneisl.

Program doplní hry pro děti připravené Seniorátním odborem mládeže Českobratrské církve evangelické a dobrovolníky organizace. Chybět nebude malování na obličej, žonglování, foto koutek a další aktivity.

Den Diakonie k 30. výročí organizace pořádá Diakonie Valašské Meziříčí ve spolupráci s Východomoravským seniorátem a Farními sbory ČCE ve Valašském Meziříčí, Velké Lhotě a Stříteži nad Bečvou a Základní umělecká škola Alfréda Radoka.

Vstupné na akci je dobrovolné, k zakoupení budou výrobky klientů. Výtěžek podpoří činnost organizace.

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku