Drobečková navigace:

Zuberské adventní lucerničky od občanů

Vyrobte si lucerničky, každou neděli jednu z nich rozsviťte a ukažte světu, že v Zubří držíme při sobě, i když nemůžeme být spolu. A když nám pošlete fotku Vaší rozsvícené lucerničky, můžete vyhrát i pěkné ceny.

Rozsviťme Zubří – vyrobte si zuberské adventní „lucerničky“

Vyrobte si lucerničky, každou neděli jednu z nich rozsviťte a ukažte světu, že v Zubří držíme při sobě, i když nemůžeme být spolu. 

4 adventní neděle, 4 svíčky, 4 skleničky od zavařenin, 4 šablony se zuberskými motivy a ozdoby dle vaší fantasie – to je vše, co budete potřebovat k tomu, abyste si vyrobili zuberské adventní lucerničky.

Pokud vaše lucerničky vyfotíte a pošlete na adresu kultura@mesto-zubri.cz, nejen, že vaše dílo rádi zveřejníme na sociálních sítích Klubu a Muzea Zubří, ale také budete zařazeni do slosování o ceny. 1. cenou bude exkluzivní zuberský vysavač té nejlepší značky a kvality, 2. a 3. cenou zuberský kalendář na rok 2021 „Příroda kolem nás“, a všichni ostatní dostanou nové zuberské pohlednice dle vlastního výběru.

Výroba je jednoduchá. Pod článkem najdete jednotlivé šablony ke stažení. Můžete si je vytisknout na obyčejný kancelářský papír, vystřihnout šířku pruhu s motivem dle velikosti sklenice a šablonu na sklenici nalepit. Pak již stačí vložit svíčku nebo jiné světýlko a lucerničku rozsvítit. Fantasii se však meze nekladou, proto lucerničku můžete dozdobit mašličkami, větvičkami i jinými ozdobami tak, aby vám dělala radost. 1. adventní neděli rozsvítíme jako připomínku společné akce v centru motiv vánočního stromu, 2. neděli rozsvítíme zubra, 3. neděli Kapli Sv. Ducha a 4. adventní neděli rozsvítíme lucerničku s motivem Kostela Sv. Kateřiny.  A pak už nás čeká jenom Ježíšek a Vánoce. Snad budou i letoš šťastné a veselé. 

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku