Drobečková navigace:

Aktuální výstava

Rodinná výstava Fenomén Igráček přijíždí do Zubří – potěší i příznivce házené a folklóru

Muzeum Zubří ve spolupráci s firmou EFKO-karton, s. r. o., Inspirací Zlín a Technickým muzeem v Brně zvou na interaktivní výstavu s názvem Fenomén Igráček. Na návštěvníky čekají kromě historických a současných podob legendární hračky také dva neprodejné unikáty – figurky v podobě házenkáře HC ROBE Zubří a metláře. Jak házená, tak výroba metel je s městem Zubřím úzce spjata. V expozici nebude chybět ani horká novinka výrobce hraček z Vysočiny - Igráček Pilot a Letuška. Tvůrci výstavy připravili také dětskou hernu a možnost zazávodit si na zmodernizované legendární české autodráze Ites, což potěší nejen kluky, ale i jejich tatínky a dědečky. Výstava se uskuteční od 23. června do 31. srpna tohoto roku.


Fenomen_Zubri_socky.jpg

Velká letní soutěž s Igráčkem

Přijď k nám na výstavu, vytvoř si originálního Igráčka dle své fantazie a vyfoť se s ním kdekoliv v Zubří.

Hrajeme o postřehovou hru MISH MASH.

Podmínky Velké letní soutěže s Igráčkem:

Na výstavě Fenomén Igráček zakup postavičku Igráčka, kterou dotvoříš dle vlastní fantazie. Poté ho vyfoť kdekoliv na území města Zubří. Fotografii spolu se jménem a telefonním číslem zašli na email: muzeum@mesto-zubri do 30. srpna 2022.

Všechny došlé fotografie budou sdíleny v galerii Igráčků na facebookovém profilu Muzea Zubří, kde mohou sbírat „lajky“. Ve středu 31. srpna vyhodnotíme Igráčka, který se nejvíce líbil. Jeho autor bude kontaktován a odměněn stolní postřehovou hrou. 

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku