V září se do zuberského Klubu vrátí divadlo

9. 8. 2021
Zařazení: Kultura Klub

Pro všechny předplatitele, ale také pro všechny, kterým se už stýská po divadle, přinášíme důležité informace týkající se uvedení divadelních her v září 2021.

V pátek 10. září se tak konečně dočkáte uvedení inscenace Benátky pod sněhem. Jednu z hlavních postav zde měla ztvárnit oblíbená Veronika Arichteva, ta si díky těhotenství a porodu našla adekvátní alternaci v podobě Báry Jánové. Nyní už se Veronika na divadelní scénu vrátila, ale momentálně sami čekáme, kterou z obou dam v Zubří uvidíte. Druhou dlouho očekávanou hrou je muzikál Těšínského divadla Šakalí léta. Ten bychom měli uvést v sobotu 25. září 2021.

REZERVACE, PRODEJ VSTUPENEK

Vstupenky je nyní možné pouze rezervovat. Samotný prodej nyní neprovádíme. Vstupenky budou s ohledem na nejasná pravidla prodávány na základě rezervace v den akce (v hotovosti).

a) elektronicky na stránce www.mesto-zubri.cz (kalendář akcí, vybrat akci a přes tlačítko „Zakoupit lístky on-line“ je možné vstupenky rezervovat s platností až do dne konání akce),

b) telefonicky – 571 659 447,

c) e-mailem – kultura@mesto-zubri.cz (uvádějte jméno, akci, počet vstupenek, o které máte zájem a kontaktní údaje na vás).

Jak to bude s podmínkami pro vstup do sálu?

Každý návštěvník kulturního zařízení bude odpovídat za svůj zdravotní stav a při vstupu do sálu musí podepsat prohlášení o bezinfekčnosti na Covid 19. Nutnost používání roušek či respirátorů se bude řídit aktuálními opatřeními.

Program na září

Pátek 10. 9. 2021 od 18.00 hodin

BENÁTKY POD SNĚHEM
PANTHEON PRODUCTION

Divadelní předplatné – skupina A

Autor, režie: Gilles Dyrek, Jiří Žák

Hrají: Veronika Arichteva/Bára Jánová, Jaromír Nosek, Lucie Štěpánková, Filip Cíl

„Láska nehněvaná není milovaná.“ Brilantní situační komedie o pozvání na večeři a zmatení jazyků. Jedni mají před svatbou, druzí možná před rozchodem. Společné setkání může ale všechno převrátit. Jedno malé nedorozumění vede až k absurdním situacím…

Vstupné v doprodeji: 400 Kč

Rezervace: 571 659 447, on-line rezervace zde

Sobota 25. 9. 2021 od 18.00 hodin

Šakalí léta
Těšínské divadlo

Divadelní předplatné – skupina B

Autor, režie: Petr Šabach, Petr Jarchovský, Ivan Hlas, Miroslav Hanuš / Peter Gábor

Úspěšná muzikálová komedie o svobodě a nezávislosti, rudé hvězdě a rock'n'rollu. Odehrává se v Praze roku 1959 v okolí dejvického hotelu Internacionál. Do poklidného maloměstského života nečekaně zasáhne „muž odnikud“, mladý chuligán Bejby, který svým výstředním oblečením, kytarou a vášní pro rock'n'roll rozbouří stojaté vody nejen klukovského světa, ale i světa dospělých, snažících se nemyslet na těžkou dobu, v níž musejí žít. Šakalí léta je původně česká muzikálová komedie režiséra Jana Hřebejka z roku 1993, která získala ocenění Český lev za nejlepší film. Mnohé z písní, jako Jednou mi fotr povídá nebo Na kolena, jejichž autorem je Ivan Hlas, se staly hity.

Vstupné v doprodeji: 300 Kč

Rezervace: 571 659 447, on-line rezervace zde