Termíny akcí plánovaných na březen v Klubu Zubří se opět posouvají

10. 2. 2021
Zařazení: Kultura Klub

Těšínské divadlo a jejich Šakalí léta, Miroslava Táborského se svou ženou a Lucií Štěpánkovou ve hře Relativita ani Osmanyho Lafitu neuvidí diváci v Klubu Zubří ani v březnu. Situace živé kultuře stále nepřeje, proto Vás musíme informovat o nových termínech již dávno naplánovaných akcí. Podobně se posunuly termíny také u akcí únorových. Zde přinášíme krátký přehled těchto akcí a jejich nových termínů. Doufáme, že nám zachováte přízeň.

Nový termín

čtvrtek 2. 12. 2021

Informace o zakoupených vstupenkách

Divadelní předplatné

Permanentky stále zůstávají v platnosti. Vstupenky zakoupené v doprodeji zůstávají platné také pro nové termíny akcí. Vrátka vstupného (jednorázová vstupenka zakoupená v doprodeji) je po předchozí domluvě možná, peníze se vrací bezhotovostně na základě předložené (zaslané) vstupenky a jejího čísla. (kontakt: 571 659 447, kultura@mesto-zubri.cz)

Kafe u Osmanyho

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Akce není pořádána Městem Zubří. Kontakt na pořadatele: music.agency@volny.cz.

L. Přečková