Kalendář města Zubří na rok 2022 jsou již v prodeji

12. 11. 2021

Již nyní jsou v Zubří k dostání stolní čtrnáctidenní kalendáře, tentokrát inspirované krásou a tradicí zuberské výšivky. Najdete v nich fotografie Ivana Dostála, krerý fotil zuberské výšivky uložené v depozitáři Muzea Zubří, výšivky z vlastnictví zuberské fary, ale také nově vyšité výšivky Marie Pyrchalové.

Prodej kalendářů bude probíhat na Podatelně MěÚ Zubří, v Knihovně Města Zubří, V Muzeu Zubří, kanceláři Klubu Zubří a v průběhu vánoční výstavy také na Petrohradě. Kromě toho se opět pokusíme zajistit jeho prodej v obchodech v Zubří. Cena kalendáře je 80 Kč.

 


KALENDÁŘ „JAK SE VAŘÍ V ZUBŘÍ“ – VÝZVA A PODĚKOVÁNÍ

Původně byl plánovaný kalendář s místními rodinnými recepty. Ten bude vydán až v okamžiku, kdy se podaří sehnat dostatečné množství těchto receptů. Tímto děkujeme všem, kteří už nám svá rodinná kulinářská tajemství odhalili a vyzýváme k tomu i vás ostatní. Pokud byste měli zájem se do projektu tohoto kalendáře plného místních dobrot zapojit, můžete si stáhnout níže uvedený formulář a zaslat nebo jej donést na odbor kultury do klubu, knihovny nebo muzea Zubří. 

 

 

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku