Informace o zrušení nebo přesunu kulturních akcí

24. 11. 2021

Na základě zhoršující se epidemiologické situace a v souvislosti s připravovanými opatřeními Zlínského kraje bylo na dnešním jednání Rady města rozhodnuto o změnách v plánovaném kulturním programu.

Jedná se o zrušení doprovodného hudebního programu a stánkového prodeje v rámci tradičního rozsvícení vánočního stromu. Ten se rozsvítí už tuto neděli v podvečer před budovou centra.

V následujícím týdnu se měly uskutečnit hned dvě kulturní akce. V úterý 30.11.2021 byl plánován již několikrát odložený koncert Věry Martinové. Ten bude přesunut pravděpodobně na 4. května 2022. Vstupenky a rezervace nadále zůstávají v platnosti. Beseda Jiřího Kolbaby o Norsku, která měla proběhnout ve čtvrtek 2. 12. 2021, se přesune na podzim roku 2022.

Ani cyklus Divadelního předplatného se nepodaří definitivně uzavřít. Posledním představením pro skupinu A mělo být divadlo Fanny Agentury MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK NA HORÁCH, které se mělo odehrát 9. 12. 2021. V tomto případě také hledáme nový termín na příští rok. Permanentky stále zůstávají v platnosti. 

Těmito opatřeními chceme zamezit zbytečnému šíření nemoci, současně také vyjít vstříc divákům, kteří si na akce zakoupili vstupenky, ale nemohou nebo nechtějí se za současné situace těchto hromadných akcí účastnit. Přejeme všem účinkujícím i divákům, aby se brzy zase mohli vzájemně potkávat a radovat ze společných zážitků bez strachu a omezení.

 

Nacházíte se v režimu "Bez grafiky". Zapnutím grafiky zobrazíte standardní verzi webu. Zapnout grafiku