MĚSTO ZUBŘÍ Oficiální prezentace města

Home » Aktuality » Návštěva partnerů z Rosdorfu v Zubří ve dnech 5. - 8. 5. 2016

Návštěva partnerů z Rosdorfu v Zubří ve dnech 5. - 8. 5. 2016

08.05.2016

Celá akce se uskutečnila za  finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti
 
Konečně nadešel dlouho očekávaný (jeden z hlavních) momentů našeho společného setkání v rámci partnerské spolupráce, a to společné vystoupení našich členek oddílu moderní gymnastiky TJ Gumárny Zubří a sportovního oddílu TSV Settmarshausen – Rope Skipping z Rosdorfu, které proběhlo v sobotu dopoledne. Po úvodním  přivítacím slovu (plynule v obou jazycích) paní Gábiny Cábové se postupně předvedly v krásně secvičených sestavách tři skupiny našich mladých a krásných moderních gymnastek. Jednotlivá vystoupení se setkala s velkým ohlasem diváků, o čemž svědčil bouřlivý potlesk.
Následovalo vystoupení oddílu TSV Settmarshausen – Rope Skipping z Rosdorfu, které bylo pro nás absolutní neznámou. Děvčata předvedla svoji perfektní práci se švihadly jak ve skupině, tak při vystoupení jednotlivkyň. I tato vystoupení byla zuberskými diváky oceněna bouřlivým potleskem.
Poté se opět předvedly zuberské moderní gymnastky.
 
Přestože nepatřím k nijak zvlášť aktivním sportovcům a nejsem ani nijak velký fanda sportu, tak toto společné vystoupení ve mně zanechalo hluboký dojem a zážitek, na který budu dlouho vzpomínat.
Bylo to opravdu příjemně strávené dopoledne pohledem na překrásná mladá děvčata, která podala perfektní sportovní výkon.
  
 
Ing. Petr Pleva
tajemník MěÚ Zubří
 
 

Fotografie ke článkům