MĚSTO ZUBŘÍ Oficiální prezentace města

Home » Aktuality » Návštěva partnerů z Rosdorfu v Zubří ve dnech 5. - 8. 5. 2016

Návštěva partnerů z Rosdorfu v Zubří ve dnech 5. - 8. 5. 2016

05.05.2016

V rámci dlouhodobé partnerské spolupráce nás opět navštíví naši přátelé z německé partnerské obce Rosdorf ve dnech 5. - 8. 5. 2016.
Přijedou zástupci radnice, spolku Partnerství, církve a poprvé také oddíl moderních gymnastek TSV Settmarshausen – Rope Skipping.
Je připraven bohatý kulturně společenský program, v jehož rámci bude také společné vystoupení zuberského oddílu moderní  gymnastiky TJ Gumárny Zubří a oddílu TSV Settmarshausen – Rope Skipping z Rosdorfu, návštěva Valašského muzea v přírodě, prohlídka historického centra Olomouce, návštěva nově otevřeného Muzea Zubří, Sokolovny a prostor nově budované knihovny, sportovního víceúčelového areálu u Základní školy, návštěva Kaple na Starém Zubří a v neposlední řadě prohlídka nově vybudované zahrady v Mateřské škole Duha  na Starém Zubří.
Mimo jiné budeme domlouvat spolupráci partnerských spolků na další období a hlavně debatovat se zástupci jednotlivých spolků a vyměňovat si zkušenosti z práce spolků.
Tímto také srdečně zveme příznivce sportu a občany Zubří na společné vystoupení gymnastek TJ Gumárny Zubří a gymnastek TSV Settmarshausen – Rope Skipping z Rosdorfu, které se uskuteční v sobotu 7. 5. 2016 v Hale Zubří v 10:30 hod..
Celá akce se uskuteční za finanční podpory Česko německého fondu budoucnosti.
 
Ing. Petr Pleva
tajemník MěÚ Zubří
 
 

Fotografie ke článkům