MĚSTO ZUBŘÍ Oficiální prezentace města

Home » Aktuality » Z hlášení místního rozhlasu

Z hlášení místního rozhlasu

23.03.2016

Studénka Drůbež bude prodávat na tržnici u centra dne 23.3. od 8:45 do 9:00 u pošty kuřice různých barev, chovné kohouty, krmivo pro drůbež a králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež. Dále budeme nabízet červené a žluté brambory sadbové i konzumní, sadbovou cibuli a česnek, další druhy zeleniny, jablka a hrušky.
......................................................................................................................................................................................................
Zahradnictví výzkumné stanice travinářské (u rybníků) zahájilo jarní prodej.
Nabízí k prodeji
  • Sadbové brambory,
  • Přísadu zeleniny - salát, kedlubny, květák
  • Macešky
  • bylinky libeček, petržel, tymiány ….
  • A jiné
 dále nabízí
  • substráty, hnojiva, postřiky
  • netkanou textilii a travní směsi
 Otevírací doba: pondělí až pátek od 8.00 do 16.00 hodin. Otevřeno i v sobotu od 8.00 do 10.30 hodin.
.......................................................................................................................................................................................
Firma JUKKA bude prodávat v sobotu 26.března 2016 v době od 8.30 do 10.00 hodin na Obecním tržišti v Zubří následující stromky k jarní výsadbě:
Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, blumy, třešně, višně, třešňovišně, oskeruše, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, lísky, ostružiny, stolní vinnou révu, kanadské a čukotské borůvky, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, okrasné trávy, sazenice jahod , a jiné. Více informací najdete na letácích ve Vašich poštovních schránkách.