MĚSTO ZUBŘÍ Oficiální prezentace města

Home » Aktuality » Pozvánka do kina - září 2015

Pozvánka do kina - září 2015

03.09.2015

Po letních prázdninách se otevírají dveře cheap breitling replica i k našemu stříbrnému plátnu. Promítáme v digitální kvalitě (včetně zvuku), jen se zpožděním oproti digitalizovaným kinům. Přesto může Vaše děti cheap breitling replica potěšit další díl oblíbené animované pohádky o Asterixovi a nebo Vás třeba breitling replica naláká snímek natočený podle iwc replica tourbillon stejnojmenného bestselleru, který před nedávnem válcoval rekordy návštěvnosti v českých cartier replica kinech - 50 odstínů šedi.

 

Středa 9. 9. 2015 od 18:30 hodin

ASTERIX: SÍDLIŠTĚ BOHŮ

Píše se rok 50 před Kristem. Celá Galie trpí v obležení Římanů... Celá?!? Ale kdeže! Julius Caesar je bezesporu vynikající stratég a vojevůdce, který dosud nenašel přemožitele. Jen hrstka nepoddajných Galů se nadále vysmívá přímo do zobáku slavného římského orla a odolává jeho válečným výpadům.
Režie: Alexandre Astier, Louis Clichy.
Scénář: Alexandre Astier.
Hudba: Philippe Rombi.
Vstupné: 70 Kč. Délka filmu: 85 minut.
 

Středa 23. 9. 2015 od 18:30 hodin

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Pět let vedl žebříček premiérových víkendů v českých kinech film Harry Potter a relikvie smrti -1. část. Už to neplatí. Nový historický rekord, více než 266 tisíc diváků za první víkend, má přepis erotického románu Padesát odstínů šedi … Romance studentky literatury Anastasie (Dakota Johnson) a tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan) bude nyní k vidění i v zuberském kině.
Hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson a další.
Režie: Sam Taylor-Johnson.
Vstupné: 70 Kč. Přístupnost: od 15 let. Délka filmu: 124 minut.