MĚSTO ZUBŘÍ Oficiální prezentace města

Home » Aktuality » POLYFUNKČNÍ CENTRUM SPORTOVNÍCH A VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

POLYFUNKČNÍ CENTRUM SPORTOVNÍCH A VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

18.04.2012

Polyfunkční centrum sportovních a volnočasových aktivit v Zubří - je areál, jehož součástí jsou víceúčelová hřiště s umělým povrchem a umělou trávou, tenisové kurty s antukovým povrchem, tenisová stěna, hřiště na petang a volejbal, běžecká dráha s doskočištěm pro skok daleký i trojskok, dětský koutek s lanovou stěnou a lanovou pyramidou, lanová dráha a dále jednotlivé cvičící prvky pro relaxační a pohybové aktivity.Hřiště slouží ke sportovnímu a relaxačnímu vyžití veřejnosti, pro potřebu školských zařízení, a také pro tělovýchovné, sportovní a zájmové organizace.

Běžecká dráha, lanová stěna a pyramida, lanová dráha, hřiště na petang a volejbal a ostatní hrací a relaxační prvky a zařízení mimo oplocených areálů hřišť a tenisových kurtů, jsou dle výše stanovené provozní doby otevřeny veřejnosti k volnému sportovnání zdarma. Obě zaplocená víceúčelová hřiště s umělým povrchem jsou dle provozní doby užívána za stanovené ceny.

Polyfunkční centrum sportovních a volnočasových aktivit v Zubří
adresa: u ZŠ Zubří (2. stupeň), Hlavní ul.
správce sportoviště: E. Andrýsek
tel.: 725 490 445

Ceník:
hřiště s umělým povrchem - jednotlivci zdarma, skupiny 100 Kč/hod.
hřiště s umělou trávou - jednotlivci zdarma, skupiny 200 Kč/hod.
ledová plocha - jednotlivci 30 Kč/vstup, skupiny 250 Kč/hod.
běžecká dráha - zdarma
tenisové kurty antukové - 60 Kč/hod., 1000 Kč/den-všechny kurty

Projekt „Polyfunkční centrum sportovních a volnočasových aktivit Zubří“ byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj, a to v rámci podpory z Regionálního operačního programu Střední Morava. Více se o tomto projektu můžete dozvědět na webových stránkách ROP Střední Morava www.rr-strednimorava.cz.

 

 

Fotografie ke článkům